KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165206
nr 1616 5206
Ivar Franke
(1913-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på duk. 54x37 cm, yttermått inklusive ram: 59x42 cm
Ivar Franke, svensk bildkonstnär född 1913, död 1999.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:23:57
27/4 13:39:57